Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Archiefpagina C1-toernooi 2011

Archiefpagina C1-toernooi 2011

Deelnemers / Participants 2011

OSM '75
FC Utrecht
Vitesse-AGOVV
FC Volendam
AZ
Fulham
Anderlecht
Malmö FF
Glasgow Rangers
Shakhtar Donetsk

Poules zaterdag 21-5-2011 / Saturday 21-5-2011

Poule A Poule B
GLASGOW RANGERS FULHAM
RSC ANDERLECHT SHAKHTAR DONETSK
AZ MALMO FF
FC VOLENDAM OSM '75
VITESSE/AGOVV FC UTRECHT

Programma Zaterdag 21-5-2011 / Program Saturday 21-5-2011

POULE A - Speelduur 2 x 15 minuten
AANVANG TEAM TEAM VELD UITSLAG
10.30 GLASGOW RANGERS RSC ANDERLECHT 1 1-0
10.30 AZ VITESSE/AGOVV 2 1-1
11:50 VITESSE/AGOVV FC VOLENDAM 1 1-1
11:50 GLASGOW RANGERS AZ 2 2-0
13.10 AZ RSC ANDERLECHT 1 2-1
13.10 GLASGOW RANGERS FC VOLENDAM 2 0-1
14.30 GLASGOW RANGERS VITESSE/AGOVV 1 2-2
14.30 FC VOLENDAM RSC ANDERLECHT 2 1-1
15.50 AZ FC VOLENDAM 1 1-0
15.50 VITESSE/AGOVV RSC ANDERLECHT 2 2-0


POULE B - Speelduur 2 x 15 minuten
AANVANG TEAM TEAM VELD UITSLAG
11.10 SHAKHTAR DONETSK FULHAM 1 1-0
11.10 MALMO FF OSM '75 2 2-0
12.30 OSM '75 FC UTRECHT 1 0-1
12.30 SHAKHTAR DONETSK MALMO FF 2 1-2
13.50 MALMO FF FULHAM 1 2-1
13.50 SHAKHTAR DONETSK FC UTRECHT 2 1-0
15.10 SHAKHTAR DONETSK OSM '75 1 2-0
15.10 FC UTRECHT FULHAM 2 2-0
16.30 MALMO FF FC UTRECHT 1 1-0
16.30 OSM '75 FULHAM 2 1-0

Poules Zondag 22-5-2011 / Sunday 22-5-2011

POULE A POULE B
1A - GLASGOW RANGERS 4A - FC VOLENDAM
1B - MALMO FF 4B - OSM '75
2A - AZ 5A - RSC ANDERLECHT
2B - SHAKHTAR DONETSK 5B - FULHAM
3A - VITESSE/AGOVV  
3B - FC UTRECHT  

Programma Zondag 22-5-2011/ Program Sunday 22-5-2011

POULE A - Speelduur 2 x 20 minuten
AANVANG TEAM TEAM VELD UITSLAG
09.00 3A - VITESSE/AGOVV 2B - SHAKHTAR DONETSK 1 1-0
09.00 3B - FC UTRECHT 2A - AZ 2 1-3
10.30 1A - GLASGOW RANGERS 3B - FC UTRECHT 1 3-1
10.30 1B - MALMO FF 3A - VITESSE/AGOVV 2 1-2
12:00 1B - MALMO FF 2A - AZ 1 0-1
12:00 1A - GLASGOW RANGERS 2B - SHAKHTAR DONETSK 2 1-3


POULE B - Speelduur 2 x 20 minuten
AANVANG TEAM TEAM VELD UITSLAG
09.45 4A - FC VOLENDAM 5B - FULHAM 1 1-1
09.45 4B - OSM '75 5A - RSC ANDERLECHT 2 0-2
11.15 4B - OSM '75 4A - FC VOLENDAM 1 0-0
11.15 5A - RSC ANDERLECHT 5B - FULHAM 2 3-0

Finale wedstrijden / Final Games

PLAATS TIJD TEAM TEAM VELD UITSLAG
5/6 13:30 GLASGOW RANGERS (wns) FC UTRECHT 1 1-1
9/10 13:30 OSM '75 FULHAM 2 0-4
3/4 14:25 MALMO FF SHAKHTAR DONETSK 1 2-3
7/8 14:25 RSC ANDERLECHT FC VOLENDAM 2  
1/2 15:20 VITESSE/AGOVV AZ 1 3-0

Eindstand / Final ranking 2011

1 e VITESSE/AGOVV
2 e AZ
3 e SHAKHTAR DONETSK
4 e MALMO FF
5 e GLASGOW RANGERS
6 e FC UTRECHT
7 e RSC ANDERLECHT
8 e FC VOLENDAM
9 e FULHAM
10e OSM '75

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!